niedziela, 26 maja 2013

Ruszamy poooowoli.

żeby nie było, że nie żyjemy i nic nie robimy to oznajmiam, że byliśmy ostatnio na treningu u SpecjalNYCH flyballowych. pomyślałam, że skoro ja wymagam od Hippisa czegoś tak nudnego jak Obi, które wymaga niekiedy wałkowania jednej rzeczy, która nie daj boże jest jeszcze statyczna- no tragedia dla energicznego psa;)- to będziemy robili też coś co będzie dla niego:) padło na flyball. powód dla którego wybrałam właśnie ten sport jest prosty, pies biega, skacze i aportuje piłę, a dodatkowo chyba ciężko w nim o presję skierowaną na psa w przeciwieństwie do obi- raj dla Hippa:)

po pierwszym treningu śmiało mogę stwierdzić, że psu jak i mi przypadł do gustu klimat i forma treningów i z pewnością staniemy się stałymi bywalcami:)

kilka zdjęć:


link do fanpejdża SPECJALNYCH


z innych, poza treningowych wieści- choć poniekąd ściśle z treningowymi związane- śmiało mogę napisać, że problem z zapaleniem kości znikł. pozostała niewielka zmiana, która z pewnością się zregeneruje. masę mięśniową ładnie odbudowaliśmy dzięki ćwiczeniom na piłce i choć w chorej łapce nie jest jeszcze tak jak w zdrowej to niewiele brakuje:) jest to niewątpliwie radosna nowina:)

7 komentarzy:

 1. Świetnie, że z łapką Hippisa już lepiej. Powodzenia w treningach flyballu

  OdpowiedzUsuń
 2. To powodzenia w nowym sporcie :) Zdjęcia wspaniale ukazują jego zainteresowanie piłeczką :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Hippis jest świetny.w tych niebieskich oczach można się zakochać:) dużo pracy wkładasz w ten związek. Fantastyczna sprawa. Dużo dobrego Wam życzę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Flyball to świetna alternatywa. Gdyby nie wiek Rutera, już bylibyśmy w zespole. :) Dla takiego psa jak Hippis musi to być fantastyczna sprawa.
  Cieszę się, że kłopoty zdrowotne mijają i życzę powodzenia na treningach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Skądś znam tego pieska ;) :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale super !! :) zawsze sie zastanawiałam na czym właściewie polega flyball :P

  OdpowiedzUsuń